המעטפת הדיגיטלית שלכם הבלטת המותג שלכם, הצלחה שלנו.
פיתוח
צוות הפיתוח בגירית משתמש בשפות התכנות המתקדמות ביותר, ובכלי פיתוח חדשניים- במטרה לפתח עבורכם אתרים, אפליקציות וממשקים, ולהציע לכם היקף רחב של פתרונות טכנולוגיים עבור כל צורך. בגירית ישנה התמחות בשירותי פיתוח המותאמים לחנויות מסחר אלקטרוני, שכוללים בין היתר היכרות מעמיקה עם פלטפורמות מתאימות, פיתוח וחיבור תוספים, אינטגרציה למערכות CRM ו-ERP ועוד. בגירית שומרים על סטנדרט פיתוח גבוה באמצעות קוד נקי, אתרים רספונסיביים המותאמים באופן מושלם למגוון מכשירים, פתרונות חדשניים ויעילים, והסמכות פיתוח שונות ורבות.
עיצוב
בגירית תמצאו צוות עיצוב רחב אשר בקיא הן בכלי עיצוב נבחרים, והן בכלי פיתוח ובטכנולוגיות מתקדמות. שילוב זה, של היכרות מעמיקה עם יכולות עיצוב רבות ויכולות פיתוח נרחבות- מאפשר לעצב אתרי אינטרנט, אפליקציות וממשקים ברמה הגבוהה ביותר, בדגש על עיצוב נקי המעביר לגולש את מסרי המותג בצורה נוחה ונגישה. החלקים החשובים ביותר בעיצוב, עליהם נשים דגש, הם ממשק המשתמש (UI) וחוויית המשתמש (UX)- הכוללים הבנה של צרכי הגולשים ויצירת עיצוב המספק להם חוויה ידידותית וחיובית, אשר תשפיע על התנהגותם ותבוא לידי ביטוי באינטראקציה עם האתר ובהשלמת יעדים בו.
אסטרטגיה
בכדי לבנות עבורכם את התוכנית האסטרטגית היעילה ביותר, נעשה את מירב המאמצים במטרה להכיר ולנתח את המותג שלכם על כל רבדיו- יתרונות יחסיים, מתחרים, חסרונות, יעדים רצויים וסקירת המצב הנוכחי. בשלב הבא, נגבש תוכנית אסטרטגית הכוללת מטרות ויעדים בטווחי זמן משמעותיים ובחירת דרכי פעולה להשגתם. התוכנית תכיל מערך מאורגן של פעולות בערוצים שונים, ותתחשב באפשרויות, האמצעים ולוחות הזמנים של המותג, תוך פירוט שלבי ביצוע הדרגתיים. תוכנית זו תתבסס על חזון המותג, מטרותיו ויעדיו ארוכי הטווח, ותציע מתוך כך את עקרונות הביצוע להשגתם.
תמיכה
אנו מאמינים כי המתכון לפרויקט אשר מצליח לאורך זמן הוא להיות עם האצבע על הדופק ולספק תשתית רחבה לאספקת פתרונות מידיים, חדשניים ואפקטיביים לכל צורך. בגירית תמצאו מעטפת מקיפה של שירותים שמטרתם היא להבטיח פעילות תקינה ורציפה של האתר שלכם, ולהשיג את מטרותיו העסקיות. במסגרת מעקב שוטף אחר פעילות האתר וביצוע אופטימיזציה ממושכת של הביצועים התפעוליים שלו, תוכלו לבחור את חבילת התמיכה המתאימה לכם. בין שירותי התמיכה: איתור כשלים וטיפול בהם באופן מיידי, העלאת עדכונים אפשריים בפלטפורמת האתר, אחריות על שרתים ואבטחה, עדכון של תכנים משתנים ועוד.
ניתוח
ניתוח הוא החלק האחרון בסדר הפעולות לאחר אפיון, עיצוב ופיתוח אתר, אך הוא בהחלט הראשון בחשיבותו. תחשבו על זה כך: האתר שלכם, הוא ה``סניף`` הגדול ביותר שלכם, בעל הפוטנציאל הגדול ביותר לתנועה של אנשים אליו. האם הייתם מזניחים סניף שכזה? האם אתם יודעים כיצד נכון לטפח אותו?. שירותי הניתוח בגירית כוללים מעקב רציף וממושך אחר גולשי האתר והתנהגותם, ומתן דו``חות מדויקים המציעים דרכים לשיפור אחוזי ההמרה בו, בכל היבט: תוכן, צבעים, תמונות, הפניות ועוד. הדו``חות הסטטיסטיים מבוססים על נתונים מדויקים ומציעים אופטימיזציה רציפה של האתר, במטרה להגיע ליעילות מקסימאלית שלו.
שיווק
שיווק המותג שלכם, הוא הקול שלכם ברשת. הוא כל מה שיודעים ורואים עליכם. לפני וכדי להביא את הלקוחות לתוך האתר שלכם, תצטרכו ליצור שיווק ייחודי, ויותר מכך: מדויק וממוקד לקהל היעד שלכם. שירותי השיווק בגירית כוללים היכרות מעמיקה עם המותג שלכם על כל רבדיו- יתרונותיו, חסרונותיו, המתחרים והמטרות שלו. לאחר מכן, יבצע צוות השיווק פילוח של קהלי היעד השונים של המותג, ויעסוק ביצירת מסרים שוני, ייחודיים ומשכנעים עבור כל קהל שכזה. לבסוף, נפרסם מסרים אלו בצורה ייעודית ובפלטפורמות שונות ביניהם קמפיינים ב-Google, רשתות חברתיות, דיוור אלקטרוני, מערכות תוכן ועוד.
צור קשר

*שם
*שם

*דוא"ל
*דוא"ל

*טלפון
*טלפון

הודעה
הודעה